آموزش طراحی کاور و تامنیل

آموزش طراحی کاور و تامنیل


توضیحات

آموزش طراحی کاور و تامنیل

بهترین سایز کاور یوتیوب و اینستاگرام 

طراحی کاور و تامنیل برای ویدئوهای یوتوب و سایر محتواهای ویدئویی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. در ویدئویی که قبلا منتشر کردم به این اهمیت و نوع طراحی تامنیل برای یوتوب و اینستاگرام پرداختم و در این ویدئو، سایز تامنیل برای یوتوب و همچنین برای اینستاگرام بررسی کردم و امیدوارم به اندازی کافی کاربرداری باشه و دوست داشته باشید .

تامنیل یوتوب جدا از اینکه ویدئو مورد نظر رو در چه سایزی تولید کردیم و آپلود میکنیم بهتره در سایز 1280 – 720 طراحی بشه تا وقتی روی کانال قرار میگیره با بالاترین کیفیت ممکن پردازش بشه و کاملا شفاف نمایش داده بشه ، البته یوتوب این رو تایید کرده که اگر در سایز Full HD هم طراحی کنیم قابل قبوله ولی سایز تایید شده و پیشنهادی همون سایزی است که در بالا بهش اشاره شد.

طراحی تامنیل و کاور برای پست های ویدئویی اینستاگرام باید دقیقا برابر با سایز استوری و REELS  که همگی برابرند با سایز 1920 – 1080 طراحی شوند ، اما نکته مهمی که وجود داره اینه که باید در وسط این کادر عمودی ، مربعی فرضی رو در نظر بگیریم که کاملا در وسط طرح قرار گرفته است ، به این دلیل که وقتی پست ویدئویی یا ریلز وارد اکسپلور شد و یا در دیزاین خود پیج قرار گرفت ، توسط خود اینستاگرام بصورت مربعی نمایش داده میشه . پس ، اگر در هنگام طراحی کاور برای پست های ویدئویی و ریلز های اینستاگرام ، مربع فرضی وسط کادر رو در نظر بگیریم و تمرکز اصلی طرح رو در اون مربع ایجاد کنیم ، همه نکات و جزئیات را همراه کاور خواهیم داشت . نکات دقیق تر به همراه مثال در ویدئو ارائه شده که امیدوارم کاربردی باشه براتون .

برای تماشای ویدئو آموزش طراحی کاور و تامنیل روی لینک کلیک کنید.
جزئیات نمونه کار