آموزش فتوشاپ و بررسی ابزارهای انتخاب

آموزش فتوشاپ و بررسی ابزارهای انتخاب


توضیحات

آموزش فتوشاپ هرگز انتها نداره و همیشه باید برای این نرم افزار ادیت عکس قدرتمند وقت و انرژی گذاشت.
شاید خیلی از دوستانی که به دنبال یادگیری فتوشاپ هستند ، این رو در برخی موارد شنیده باشند که برای یادگیری و آموزش فتوشاپ باید هزینه پرداخت کنند و دوره خریداری کنند.
هدف من از تولید ویدئو های آموزش فتوشاپ و منتشر کردن در کانال یوتیوب بصورت رایگان ، در اختیار قراردادن تجربه های خودم و آموزش فتوشاپ به تمام افرادی است که به این نرم افزار علاقمند هستند.
در این ویدئو سعی کردم ابزار های انتخاب توسط کد رنگ در فتوشاپ رو براتون بررسی کنم و با استفاده از یک فایل نمونه در فتوشاپ ، کاملا ابزار سلکت در فتوشاپ رو مرور کنیم .
در این ویدئوی آموزشی فتوشاپ ، ابتدا استفاده از ابزار سلکت روی باکس های رنگی و تک رنگ میبینیم که فتوشاپ چگونه رنگ ها رو انتخاب میکنه .
در قدم بعدی با باز کردن یک فریم عکس که توسط خودم عکاسی شده ( به دلیل رعایت حق دیگران ) انتخاب کردن زوایای مختلف و بررسی کد های رنگ مشابه و نحوه اصلاح فضای انتخاب شده توسط فتوشاپ رو مورد بررسی قرار دادیم .
در این ویدئو ، آموزش فتوشاپ رو به زبان ساده و از مرحله صفر در نظر گرفته ام ، چون همانطور که قبلا گفتم ، انگیزه من از تولید این ویدئوهای آموزشی فتوشاپ ، آموزش از صفر و بصورت رایگان بوده و هست .
امید وارم تونسته باشم در این مورد محتوای مفیدی رو براتون تولید کرده باشم .

برای تماشای ویدئو آموزش طراحی کاور و تامنیل روی لینک کلیک کنید.
جزئیات نمونه کار